Preskočiť na obsah
Daniel Vranka

Stavebníctvo

Daniel Vranka

Zemné práce

Obec
Bohdanovce nad Trnavou
Od roku
2023
IČO
55 289 924

Daniel Vranka

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
919 09 Bohdanovce nad Trnavou
Na trhu od
28. februára 2023
IČO
55 289 924
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 43.12)
Zemné práce

Podnikanie v číslach

3
roky na trhu
2023
rok vzniku
2
položky predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Daniel Vranka

Daniel Vranka – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Bohdanovce nad Trnavou. Podniká od 28. februára 2023.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Zemné práce“ (43.12). Predmet podnikania tvorí 2 položky, napríklad prípravné práce k realizácii stavby a dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.

Základné údaje

Obchodné meno
Daniel Vranka
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
55 289 924
Dátum vzniku
28. februára 2023
Miesto podnikania
919 09 Bohdanovce nad Trnavou
Živnostenský register
Okresný úrad Trnava, vložka č. 250-54506
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 43.12)
Zemné práce

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Daniel Vranka zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 2 položky.

  • Prípravné práce k realizácii stavby

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Daniel Vranka?

Miesto podnikania je v obci 919 09 Bohdanovce nad Trnavou.

Čím sa Daniel Vranka zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Zemné práce“ (43.12). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: prípravné práce k realizácii stavby; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.

Aké je IČO – Daniel Vranka?

IČO je 55 289 924.

Odkedy podniká Daniel Vranka?

Podnikanie začalo 28. februára 2023. Na trhu pôsobí 3 roky.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Daniel Vranka podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese daniel-vranka-2.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.